Заідувач бібліотекою - Мостепанюк Світлана Юріївна

Бібліотечний фонд :
Основний бібліотечний фонд на традиційних носіях –23240 Навчальна література - 5200
Кількість відвідувань за рік - 4736
Технічні засоби одержання та засвоєння інформації: комп’ютер, принтер, підключення до мережі Інтернет
Загальна площа бібліотеки - 84, 16 кв.м.
Основні напрямки діяльності шкільної бібліотеки.
1. Завдання, що стоять перед бібліотекою, визначаються перш за все її участю у навчально-виховному процесі та його успішному здійсненні, а також виходячи з основної концепції, згідно з якою шкільна бібліотека є фундаментом освіти та самоосвіти, центром інформації для педагогічного колективу та учнів. Одна з головних проблем - дати дітям цілісний погляд на світ; виховувати за допомогою книжок духовність, цілісність, багатство внутрішнього світу. Бібліотека надає допомогу в оволодінні учнями програмовими знаннями, сприяє самоосвіті, розширює коло читань учнів, сприяє формуванню національної самосвідомості: - виховує та розвиває у читачів культуру читання, потребу до її удосконалення- обслуговує читачів відповідно до їх дійсних потреб та запитів,- є інформаційним центром у школі, - формує ставлення до бібліотеки як невичерпного джерела інформації,- підвищує бібліотечно-бібліографічну грамотність учнів, проводить бібліотечні уроки,- приділяє увагу роботі з педагогічним колективом, сприяє підвищенню педагогічної майстерності,- проводить роботу з батьками щодо залучення їх у процес розвитку у дітей інтересу до читання з метою створення в бібліотеці комфотрних обставин для роботи читачів з книгою, подовжує роботу з обладнанням бібліотеки,- згідно з фінвнсовими можливостями веде комплектування бібліотеки галузевою, довідковою, художньою літературою, педагогічними виданнями.
2. Інформаційне та довідково-бібліографічне забезпечення.
3. Ведення регламентовоної бібліотечної документації.
4. Виконання закону України "Про мови".
5. Виконання Концепції громадянського виховання.
6. Виховання у учнів бережливого ставлення до бібліотечної книги.
7. Провідним завданням бібліотеки є забезпечення підручниками учнів із загальноосвітніх предметів, оперативне надання вчителям та учням бібліографічної інформації.